GZOWSKI OPOLE 2016

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

HISTORIA
GALERIA
SPONSORZY












Strefa aktualności
 
Śledź wydarzenia na bieżąco

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 08 - Paczka ósma

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 07 - Paczka siódma

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 06 - Paczka szósta

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 05 - Paczka piąta

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 04 - Paczka czwarta

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 03 - Paczka trzecia

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 02 - Paczka druga

09 kwietnia 2016| Zdjęcia paczka 01 - Paczka pierwsza

08 kwietnia 2016| Olimpijskie impresje - 38OWGIK - krótki film

03 kwietnia 2016| Przelot dronem CWK - etap drużynowy - Przelot CWK

02 kwietnia 2016| Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspolnie spędzone chwile i współzawodnictwo. Zdjęcia i filmy wkrótce umieścimy.

02 kwietnia 2016| Transmisja na żywo godz 9.30 - Finał - LiveStream

01 kwietnia 2016| Zdjęcia - Drugi dzień. - Dzień DRUGI

31 marca 2016| Zdjęcia - Pierwszy dzień. - Dzień PIERWSZY

17 marca 2016| Wykaz sprzętu. - Wykaz

17 marca 2016| Program olimpiady. - Program

06 marca 2016| Prosimy o przyjazd wszystkich ekip biorących udział w XXXVIII OWGiK 30.03.2016 pomiędzy godz. 16:00 a 21:00. W tych godzinach otwarty bedzie punkt informacyjny na kolejowym Dworcu Głównym oraz recepcja w miejscu zakwaterowania (internat ZSM ul. Osmańczyka 20 - 17.92407E, 50.66977N).









Historia
 


"GZOWSKI" na olimpiadzie



Edycja

Rok Laureaci (miejsce)
indywidualnie drużynowo
V Lublin 1983 2. Gracjan Cmok 2. Gracjan Cmok, D. Dąbrowski, A. Wiernikowski
VI Lublin 1984 3. Waldemar Gryga ―—―—―—
VII Opole 1985 1. Piotr Musiał
3. Roman Krawczyk
1. Roman Krawczyk, Piotr Musiał, Beata Mańka
VIII Białystok 1986 ―—―—―— 3. Marek Najgebauer, Alfred Spałek, Wiktor Smiatek
X Lublin 1988 1. Marek Koperski
3. Mariusz Kędzierski
1. Mariusz Kędzierski, Marek Koperski
XIII Poznań 1991 1. Tomasz Kocur ―—―—―—
XV Toruń 1993 1. Grzegorz Baczun 1. Grzegorz Baczun, Arkadiusz Zagola, Stanisław Ziętara
XVII Lublin 1995 2. Marcin Maziarek ―—―—―—
XXI Gdańsk 1999 2. Marek Kaczkowski 2. Marek Kaczkowski, Krzysztof Młotek, Damian Joniak
XXII Gdańsk 2000 1. Rafał Kocierz ―—―—―—
XXIII Toruń 2001 2. Rafał Kocierz 2. Rafał Kocierz, Krzysztof Krawczyk, Michał Maziarek
XXVII Żelechów 2005 1. Monika Kałus ―—―—―—
XXXIII Rzeszów 2011 1. Piotr Woźnica ―—―—―—
XXXV Białystok 2013 ―—―—―— 1. Bartosz Maciejewski, Mariusz Mikoś, Marek Mateja
XXXVI Opole 2014 ―—―—―— 2. Markus Honcia, Krystian Leluszko, Krzysztof Stasch
XXXVII Bydgoszcz 2015 1. Krzysztof Stasch 1. Jakub Górny, Krzysztof Stasch, Marcin Strzelczyk
Sponsorzy

1. Łucjan Pietluch Prezes Geokart - International w Rzeszowie

2. Klara Balcerek Prezes GeoserV sp. z o.o. Warszawa

3. Florian Romanowski Prezes OPEGIEKA Elbląg

4. Prezydent Miasta Opola

5. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

6. Wojciech Będkowski Prezes OPGK Opole

7. Damian Koziol - MEB Technical w Opolu

8. Fundacja Górażdże Aktywni w Regionie - Chorula

9. Bank PKO S.A. I Oddział Opole

10. Zakład Betoniarski s.c. Pasoń

11. Danuta i Ireneusz Ogaza

12. Józef i Dorota Libera

13. Danuta Labus

14. Dorota Pociecha

15. Andrzej Gałgański

16. Zott Polska sp. z o.o. w Opolu

17. Piekarnia Wodnicki - Kępa

18. Miesięcznik GEODETA



Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Opolu


W razie pytań zostaw wiadomość
 

(77) 4745942
(77) 4745943

gzowski@wp.pl

ul. J. Hallera 6
45-867 Opole

facebook/Gzowski

@Gzowski


Google Maps JavaScript API v3 - Twoja pierwsza mapa